Úvod > Aktuality > KLUBOVNA – ZÁZEMÍ VÍCEÚČELOVÉHO HŘIŠTĚ U ZÁKLADNÍ ŠKOLY

KLUBOVNA – ZÁZEMÍ VÍCEÚČELOVÉHO HŘIŠTĚ U ZÁKLADNÍ ŠKOLY

V roce 2023 proběhla Anketa „Pořádání dětských oslav pro děti s trvalým pobytem v obci Krhanice“. Anketa byla rozeslána informačním systémem Munipolis. Odpovědělo 10 % respondentů.
Výsledkem ankety bylo kladné hlasování pro umožnění pořádání dětských oslav v klubovně pro děti s trvalým pobytem v obci a dále vyjádření k ceně pronájmu a zaslání případných dalších námětů pronájmu klubovny. Na základě podnětů byla upravena pravidla pronájmu klubovny. Nová Pravidla byla schválena na Zastupitelstvu obce Krhanice dne 7.3.2024. Tato Pravidla pronájmu klubovny zázemí víceúčelového hřiště platí od 11.3.2024.

PRAVIDLA: ZDE

Více o klubovně najdete v sekci Obec, podsekci Hřiště v Krhanicích.

ZMĚNY V DRUHU NÁJMU OD 11.3.2024:
Druh nájmu klubovny bude na: kroužky, dětskou hernu, tvořivou dílnu, ..., přednášky, setkání seniorů (např. hraní šachů, karet, ...), dětské oslavy (do 12 let věku oslavence) a další akce v souladu s Pravidly.

Důležité:
 Klubovna bude pronajímána na všechny akce (druh nájmu) pouze občanům s trvalým pobytem v obci Krhanice, fyzickým a právnickým osobám se sídlem v obci Krhanice. Výjimka je u pořádání kroužků pro žáky mateřské a základní školy, kdy může být klubovna pronajata i fyzické osobě, která nemá trvalý pobyt v obci Krhanice, popř. právnické osobě, která nemá sídlo v obci Krhanice.
 Pronájem je úplatný.

A NA ZÁVĚR TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ:
• Máte zájem využít klubovnu v zázemí víceúčelového hřiště a chtěli byste vést kroužek, dětskou hernu, tvořivou dílnu, ...?
• Domluví se skupina seniorů např. na hraní šachů, karet, ... v klubovně?
• Chystáte zajímavou přednášku, akci a rádi byste si pronajali klubovnu?

POKUD ANO, tak nás kontaktujte na: ou.krhanice@seznam.cz nebo zavolejte na 733120090. Rádi s vámi případný pronájem probereme a sdělíme vše potřebné.