Úvod > Obecní úřad > ANKETA - CELONOČNÍ SVÍCENÍ V OBCI OD ŘÍJNA 2023

ANKETA - CELONOČNÍ SVÍCENÍ V OBCI OD ŘÍJNA 2023

VÝSLEDEK ANKETY Celonoční provoz veřejného osvětlení:
86% ANO, 14% NE. Celonoční svícení bude zavedeno. -st-
.............................................................................................................................................

Vážení občané,
od 22.3.2023 probíhal v obci šestiměsíční zkušební provoz vypínání veřejného osvětlení od 24:00 hodin do 04:00 hodin, který v zaslané anketě zvolila nadpoloviční většina hlasujících občanů.

Nyní obec získala dotaci na rekonstrukci veřejného osvětlení na LED světla, realizace cca 1.polovina roku 2024, kdy bude možné "energeticky šetrně" svítit opět celou noc.

V návaznosti na dotazy a připomínky občanů, které začaly zejména s nadcházejícím podzimním a blížícím se zimním obdobím, a dále kvůli obavě o bezpečnost a riziku krádeží, chci vám položit anketní otázku

CHCETE OBNOVIT OD ŘÍJNA CELONOČNÍ OSVĚTLENÍ V OBCI?

Jak hlasovat?

Zašlete za jednu rodinu (domácnost) SMS na mobil 733120090 s následujícím obsahem:

Obec, Číslo nemovitosti, ANO a počet hlasů v domácnosti, NE a počet hlasů v domácnosti.

Např. Krhanice 444, ANO – 2, NE – 2

Do kdy můžete hlasovat?

Do pondělí 25.9.2023, 22:00 hod.

O výsledku vás budeme informovat – na webových stránkách obce a v systému Munipolis.

Děkuji za Vás čas a za hlasování.

Aleš Papoušek, starosta