Úvod > Obec > Důležité informace > SENIOR TAXI A REHABILITACE TAXI - 2024

SENIOR TAXI A REHABILITACE TAXI - 2024

SENIOR TAXI A REHABILITACE TAXI

Jde o poskytování finanční spoluúčasti obce na krytí nákladů pro občany s trvalým pobytem v obci Krhanice ve věku od 65 let dovršených v kalendářním roce 2024 pro jízdu k lékaři a na rehabilitaci do Týnce nad Sázavou nebo do Benešova.

Podmínkou je průkaz vydávaný Obecním úřadem Krhanice, který jeho držitele opravňuje k využití služby SENIOR TAXI nebo REHABILITACE TAXI nejvýše 6 jízd do měsíce za dotovanou cenu 25 korun z Krhanic/Prosečnice do Týnce nad Sázavou a z Týnce nad Sázavou do Krhanic/Prosečnice, za dotovanou cenu 50 korun z Krhanic/Prosečnice do Benešova a z Benešova do Krhanic/Prosečnice. Přepravovaná osoba s sebou může mít jednočlenný doprovod, který cestuje zdarma. Klient po operaci či ambulantním zákroku musí mít doprovod vždy.
Součástí služby je také přeprava menších zavazadel, popřípadě skládacího invalidního vozíku, chodítka nebo francouzských holí. U vozíčkářů je třeba, aby byla přepravovaná osoba schopná cestovat na sedadle vozidla SENIOR TAXI.

CHCETE PORADIT JAK ZÍSKAT PRŮKAZ?
Zavolejte na telefon 733120090 (starosta) nebo napište e-mail na ou.krhanice@seznam.cz