Změna velikosti písma

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > VÝLUKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY - KONEČNÁ PODOBA (OKRUŽNÍ KŘIŽOVATKA)

VÝLUKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY - KONEČNÁ PODOBA (OKRUŽNÍ KŘIŽOVATKA)Od úterý 2.4.2024 dojde k významnému omezení veřejné dopravy z důvodu výstavby okružní křižovatky v Krhanicích a zároveň k omezení vjezdu velkých vozidel na most v Kamenném Přívozu. Toto omezení si vyžádá následující změny v jízdních řádech.

LINKA 332: 
Po dobu omezení je linka zkrácena do úseku Praha – Jílové u Prahy – Prosečnice (úsek Kamenný Přívoz – Neveklov je nahrazen posílenou linkou 753). V Prosečnici je vytvořena návaznost na vlakovou linku S8.

LINKA 752: 
Linka zkrácena do úseku Benešov – Týnec n. Sázavou – Krhanice (do Krhanic vedena přes Čisté potoky); dopravu z Hostěradic do krhanické školy zajistí přímý spoj s odjezdem v 7:10 z Hostěradic; pro obsluhu Krhanic jsou vloženy spoje Týnec nad Sázavou – Krhanice

LINKA 753: 
Došlo k posílení spojů v úseku Týnec nad Sázavou – Netvořice – Neveklov jako náhrada za odkloněnou linku 332; dopravu školních dětí z Neveklova / Netvořic do jílovské školy zajistí spoj s odjezdem v 6:42 z Netvořic. V Týnci nad Sázavou bude potřeba přestoupit na školní spoj, který jede z Týnce přes Kamenici do Jílového.

VÝLUKOVÉ JÍZDNÍ ŘÁDY KE STAŽENÍ:

AUTOBUSY
Linka 752 
Linka 753
Linka 332

VLAKY
Linka 210 

Jízdní řády v mapě.jpg