Změna velikosti písma

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Důležité informace > KOMPOSTÉRY - PRAVIDLA POSKYTNUTÍ FINANČNÍHO PŘÍSPĚVKU PRO OBČANY S TRVALÝM POBYTEM V OBCI

KOMPOSTÉRY - PRAVIDLA POSKYTNUTÍ FINANČNÍHO PŘÍSPĚVKU PRO OBČANY S TRVALÝM POBYTEM V OBCIPRAVIDLA PRO POSKYTOVÁNÍ FINANČNÍCH PŘÍSPĚVKŮ PRO OBČANY S TRVALÝM POBYTEM V OBCI KRHANICE NA POŘÍZENÍ KOMPOSTÉRU V OBCI KRHANICE V ROCE 2023


Pokud chcete čerpat tento příspěvek a pořídit si kompostér, učiňte tak co nejdříve. Předložení dokladů na obecní úřad musí proběhnout do 20.12.2023. Chcete poradit? Zavolejte 733120090, napište e-mail na ou.krhanice@seznam.cz

V roce 2023 je pro tuto záležitost v rozpočtu obce vyčleněna částka: 80.000,- Kč.

PŘEHLED VÝŠE POSKYTNUTÝCH PŘÍSPĚVKŮ V ROCE 2023
ALOKOVANÁ ČÁSTKA: 80 000,- Kč
POSKYTNUTO KE DNI: 31.10.2023: 28 000,- Kč
ZBÝVÁ K POSKYTNUTÍ: 52 000,- Kč
Čerpání finančního příspěvku občany dle schválených Pravidel bude průběžně doplňováno. 

Podmínky pro poskytnutí finančního příspěvku: 
a) Finanční příspěvek bude ve výši 2.000,- Kč/1 nemovitost s možností umístění na zahradu (vlastní, nebo pronajatá od obce Krhanice) s občany s trvalým pobytem v této nemovitosti. 

b) Občan, který vlastní nemovitost v Krhanicích a má v této nemovitosti trvalý pobyt (dále jen Obdarovaný), může požádat o poskytnutí finančního příspěvku na pořízení kompostéru, takto:
1. Obdarovaný si na vlastní náklady zakoupí dřevěný nebo plastový kontejner v hodnotě minimálně 2000,- Kč a objemu minimálně 600 litrů.
2. Obdarovaný se dostaví na Obecní úřad Krhanice s originálními doklady – s fakturou o nákupu kompostéru a dokladem o zaplacení. Obecní úřad Krhanice si vyhotoví kopie. 
3. S obdarovaným bude sepsána darovací smlouva o poskytnutí finančního příspěvku na pořízení kompostéru.
4. Finanční příspěvek může být poskytnut bezhotovostně i hotovostně.

c) Na poskytnutí tohoto příspěvku není právní nárok. Nemovitost, na kterou získal Obdarovaný příspěvek na pořízení kompostéru, může požádat o tento příspěvek maximálně jednou za 6 let, pokud bude tento příspěvek poskytován.

d) Obec Krhanice jako dárce si vyhrazuje právo podmínky upravit nebo poskytování finančních příspěvků kdykoliv ukončit, a to po vyčerpání alokovaných finančních prostředků v daném kalendářním roce.