Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Sportovní a zájmová sekce > Taekwon-do I. T. F. Ge-Baek Hosin Sool

 Škola TAEKWON–DO I.T.F. GBHS

 


 

/Taekwon-do I. T. F. Ge-Baek Hosin Sool/

 

V Krhanicích již druhým rokem působí skupina největší školy Taekwon-do I.T.F v České Republice Ge-Baek Hosin Sool, která tradičně každoročně pořádá nábor nových členů do oddílu. Taekwon-do je moderní bojové umění, které si dává za cíl všestranný rozvoj jeho studentů po fyzické, psychické i morální stránce. Hlavní morální zásady, kterými by se měl řídit každý taekwondista jsou zdvořilost, čestnost, vytrvalost, sebeovládání a nezkrotný duch. V České republice se Taekwon-do cvičí od roku 1987 a je organizováno Českým svazem Taekwon-do ITF, jehož členem je i “naše” škola Ge-Baek Hosin Sool. Jako technický dohled zde působí mezinárodně uznávaný korejský mistr HWANG HO-YONG, IX. Dan. Vysokou úroveň bojového umění Taekwon-do v ČR dokládá zisk mnoha cenných umístnění na mezinárodních soutěžích během posledních let. Víc než na sportovní stránku je kladen důraz na výuku umění sebeobrany.

Naše činnost je zaměřena především na mládež školního věku, ale členskou základnu tvoří i děti předškolního věku i naopak již dávno plnoletí. Pravidelně pořádáme zkoušky na technické stupně, výukové semináře, soustředění, závody a nabízíme také individuální výuku. Tréninky vedou kvalifikovaní trenéři. Standardem naší školy je vysoká kvalita, velké množství tréninků a bezkonkurenční cena.

 

Tréninky budou probíhat pravidelně každý týden ve čtvrtek od 17:30 do 19:00 na ZŠ pod vedením hlavního instruktora Martina Zámečníka (VI. dan, +420 603 302 739). Více informací naleznete na www.tkd.cz.

 

 

TAEKWONTAEKWON