Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obecní knihovna

 Obecní knihovna Krhanice

Zprávy od sovičky Pírečko

Děti, přijďte si zasoutěžit do knihovny! Jsou tu pro Vás připravené různé strašidelné doplňovačky, rébusy a omalovánky. Více se dozvíte na plakátu ZDE.

 


 
Informace pro čtenáře

Vážení čtenáři, přijďte se podívat do knihovny a půjčit si nové knihy, které jsou pro Vás připravené na stolech dle žánrů. Máme zde knihy historické, válečné, thrillery, detektivky, romány pro ženy i dětské knihy.
V chodbě v regálu před knihovnou, který slouží v podstatě jako velká knihobudka, a je zde přístupná i v otevíracích dnech obecního úřadu, jsou zdarma k odběru knihy jak vyřazené, tak i dary od občanů.

 

Knihovna_I.jpg  Knihovna_II.jpg  Knihovna_III.jpg  Knihovna_IV.jpg  Knihovna_V.jpg

 


V soutěži dětských čtenářů zvítězilo jméno: PÍREČKOObrázek[1].jpg

Všem dětským čtenářům, kteří se zúčastnili soutěže děkujeme za účast. Při návštěvě knihovny se tito čtenáři mohou přihlásit u paní knihovnice o malou odměnu 😊.

 


VYMYSLI JMÉNO SOVĚVymysli jméno sově

Při návštěvě knihovny se dětští čtenáři mohou zúčastnit soutěže „Vymysli jméno sově“. Proč byla vybrána sova? Protože je spojována s vědomostmi, chytrostí a velmi často je tak považována za symbol moudrosti. A určitě také hodně četla spoustu knížek 😊! Jestli chceš, tak si u paní knihovnice vyzvedni lísteček. Na něj napiš jméno sovičky, které sám/sama vymyslíš. Tento lísteček pak dojdi připevnit k tobě vybrané sovičce. A jestli ještě neumíš psát, pomůže ti určitě maminka nebo tatínek, nebo paní knihovnice.

 


 LOGO středočeský kraj

PROJEKT „Obecní knihovna Krhanice – nové vybavení technikou a mobiliářem“
byl realizován s finančním přispěním Středočeského kraje.

Obec Krhanice informuje, že do Obecní knihovny Krhanice bylo pořízeno nové vybavení technikou a mobiliářem, které bylo pořízeno z dotace poskytnuté Středočeským krajem a z finančních prostředků obce Krhanice.
Přijďte se podívat do naší nově vybavené knihovny!

V Krhanicích dne 21.10.2019

Aleš Papoušek, starosta obce a Jindřiška Dubová, knihovnice

 


Kontakty:

Obecní knihovna

Krhanice 46

257 42 Krhanice

Mobil737 862 254

E-mail: knihovna.oukrhanice@seznam.cz

Knihovnice: Jindřiška Dubová