Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hřiště v Krhanicích > Klubovna - zázemí víceúčelového hřiště

Klubovna - zázemí víceúčelového hřiště

Zázemí víceúčelového hřiště.jpgKlubovna - je místem zázemí víceúčelového hřiště v Krhanicích o půdorysných rozměrech 7 x 21 m. Stavba je zděná, nepodsklepená, zastřešená sedlovou střechou. Stavba je napojená na stávající elektrický rozvaděč, pitná voda je odebírána z nové vodovodní přípojky, odkanalizování je do pevné jímky. Vytápění objektu je přímotopnými panely a krbovými kamny, která jsou umístěna v klubovně. Součástí stavby je i zpevněná plocha mezi zázemím a víceúčelovým hřištěm. Dispozice stavby: klubovna, sklad příruční, sklad, kuchyňka, sociální zařízení – WC ženy, WC muži a zastřešená venkovní šatna.Logo Středočeský kraj.jpgProjekt „Zázemí víceúčelového hřiště Krhanice“ byl realizován s finančním přispěním
Středočeského kraje.

Klubovnu si mimo jiné mohou pronajmout spolky, ale také občané s trvalým pobytem v obci Krhanice. V klubovně se nachází stoly, židle, pingpongový stůl, tabule a skříň s deskovými hrami. Maximální kapacita klubovny je 40 osob. Cena za pronájem klubovny je stanovena paušálně dle charakteru pronájmu.
V klubovně je zakázáno kouřit a konzumovat alkoholické nápoje. Klubovna není určena k pořádání soukromých a politických akcí. 
Podmínky pronájmu klubovny víceúčelového hřiště od 1.9.2022:
ZDE