Změna velikosti písma

Úvod > Aktuality

Sbírka pro Dětské oddělení Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov

Chtěl bych velice poděkovat našim občanům za lízátka a finance na lízátka pro malé a velké pacienty Dětského oddělení Nemocnice Rudolfa a Stefanie. Lízátek byla velká nůše a k tomu jste přidali 8570 Kč. Při předání v pondělí 13.prosince byli primář dětského oddělení a vrchní sestra ze sbírky nadšeni.

lízátka1.jpglízátka2.jpg

ZAHÁJENÍ REKONSTRUKCE BUDOVY ZÁKLADNÍ ŠKOLY - OD 2.9.2021 DO 31.10.2022 (PŘEDPOKLAD)

Ve čtvrtek 2.9.2021 bude zahájena rekonstrukce budovy základní školy. Rekonstrukce zahrnuje zejména výměnu oken, fasády, zateplení půdy, výměnu kotlů, rekonstrukci potrubí pro topení  a zhotovení vzduchotechniky. V první fázi budou prováděny zemní práce kolem budovy základní školy. Další práce jsou naplánovány tak, aby omezení provozu ve škole bylo přijatelné.

Děkuji předem všem, kterých se omezení nevyhnutelně dotknou, za jejich pochopení a akceptování. A věřím, že výsledek rekonstrukce splní naše společná očekávání.

Aleš Papoušek, starosta

NOVÁ NABÍDKA "Co se stalo..." NA WEBU OBCE

Na webu jsme přidali novou nabídku "Co se stalo...", která přináší různé informace z obecního úřadu, z dění v obci,...
Aleš Papoušek, starosta