Změna velikosti písma

Úvod > Aktuality

Rozsvícení vánočního stromu - akce neproběhne

Datum konání: 28. 11. 2021

Akce rozsvícení vánočního stromu, která se měla uskutečnit v neděli 28.11.2021 je zrušena.

- st -

Rozsvícení vánočního stromu - akce zrušena.pdf

ZAHÁJENÍ REKONSTRUKCE BUDOVY ZÁKLADNÍ ŠKOLY - OD 2.9.2021 DO 31.10.2022 (PŘEDPOKLAD)

Ve čtvrtek 2.9.2021 bude zahájena rekonstrukce budovy základní školy. Rekonstrukce zahrnuje zejména výměnu oken, fasády, zateplení půdy, výměnu kotlů, rekonstrukci potrubí pro topení  a zhotovení vzduchotechniky. V první fázi budou prováděny zemní práce kolem budovy základní školy. Další práce jsou naplánovány tak, aby omezení provozu ve škole bylo přijatelné.

Děkuji předem všem, kterých se omezení nevyhnutelně dotknou, za jejich pochopení a akceptování. A věřím, že výsledek rekonstrukce splní naše společná očekávání.

Aleš Papoušek, starosta

NOVÁ NABÍDKA "Co se stalo..." NA WEBU OBCE

Na webu jsme přidali novou nabídku "Co se stalo...", která přináší různé informace z obecního úřadu, z dění v obci,...
Aleš Papoušek, starosta