Změna velikosti písma

Úvod > Aktuality

Aktuality

ZAHÁJENÍ REKONSTRUKCE BUDOVY ZÁKLADNÍ ŠKOLY - OD 2.9.2021 DO 31.10.2022 (PŘEDPOKLAD)

Ve čtvrtek 2.9.2021 bude zahájena rekonstrukce budovy základní školy. Rekonstrukce zahrnuje zejména výměnu oken, fasády, zateplení půdy, výměnu kotlů, rekonstrukci potrubí pro topení  a zhotovení vzduchotechniky. V první fázi budou prováděny zemní práce kolem budovy základní školy. Další práce jsou naplánovány tak, aby omezení provozu ve škole bylo přijatelné.

Děkuji předem všem, kterých se omezení nevyhnutelně dotknou, za jejich pochopení a akceptování. A věřím, že výsledek rekonstrukce splní naše společná očekávání.

Aleš Papoušek, starosta

SVOZ NEBEZPEČNÉHO ODPADU

Datum konání: 20. 9. 2021

Svoz nebezpečného odpadu

Technické služby Benešov, s.r.o. provedou v pondělí 20.9.2021v obci Krhanice a Prosečnice svoz nebezpečného odpadu a elektro šrotu. Bližší informace ohledně jednotlivých stanovišť mobilních kontejnerů a časů  přistavení viz příloha.

- st -

Svoz nebezpečného odpadu_20-09-2021.pdf

Svoz bioodpadu zahájen

Od dnešního dne (1.4.2021) máte možnost vhazovat bioodpad do hnědých kontejnerů na tradičních místech. Do kontejneru patří LISTÍ, TRÁVA, ZBYTKY ROSTLIN. KEŘE pouze při zkrácení na délku max. 0,5 m, VĚTVE pouze při rozřezání na délku max. 0,5 m a do průměru 2 cm, neukládejte v celku.
Odvoz bioodpadu probíhá každé pondělí.

NOVÁ NABÍDKA "Co se stalo..." NA WEBU OBCE

Na webu jsme přidali novou nabídku "Co se stalo...", která přináší různé informace z obecního úřadu, z dění v obci,...
Aleš Papoušek, starosta